Ev Eşyası Depolama

Teklif Al

  Ev Eşyası Depolama

  Son yıllarda yaşam alanlarımız evlerimiz küçükmüş ve daha küçük yaşam koşullarına geçiş yapılmış durumdadır. Değişen şartlara göre ailelerin fazla ev eşyalarını depolaması için alan ihtiyacı doğmuştur. Ev eşyası depolama; fazla ev eşya, hatıra olan eşyaları depolama gibi sebepler ile olabilmektedir. Bu noktada ev eşya depolama hizmeti talep edilmektedir.

  Depolama ihtiyacı bireysel ve tüm evin eşyaları için olabilir. Örneğin yatak odanızda bazı değişiklikler yapmak istediniz ve birkaç özel eşyayı atmaya ya da satmaya kıyamadınız ve evinizde de o eşyaları muhafaza edecek alanınız yok. Bu durumda ev eşyası depolama yapabilirsiniz. Ya da yazlık evinizi kapatmaya karar verdiniz ancak kısa süre sonra farklı bir ev satın alacaksınız. Belirlediğiniz o kısa süre için eşya depolaması yapılması gerekebilir. Ev eşyası depolama ya da farklı bir depolama ihtiyacı tamamen sizin belirleyeceğiniz süre ve koşullarda yapılmaktadır. Genel olarak eşya ya da evrakların vb malzemelerin belli bir dönemde belirlenecek alanda saklanması ve korunmasına eşya depolama adı verilmektedir.

  Genel olarak müşterilerimizin birçoğu ev eşya depolama için GENÇ DEPOLAMA NAKLİYAT’a başvurmaktadır. Kimisi dekorasyon değişikliği ile bazı eşyalarını depoluyor kimisi ise sattığı yazlık evinin eşyalarını bir süre depomuzda muhafaza ediyor. Çeşitli taleplere ev eşyası depolama firması olarak cevap vermekteyiz. Depolama alanlarımız yüksek standartlara sahiptir. Şirketimiz ev eşyası depolama ve haricinde birçok eşya için depolama hizmeti vermektedir. Diğer firmalardan farklı olarak eşyanın cinsine ve yoğunluğuna bağlı olarak farklı depolama çözümleri sunmaktayız.

  Depolama şirketimiz aynı zamanda alanların yönetimi için yazılımlara sahip ve depo yönetimi teknolojik alt yapılar ile yönetilmekte ve kontrol edilmektedir. Ev eşyası depolama hizmeti uzun dönem ya da kısa dönem olarak alınabilir. İhtiyacınıza bağlı olarak evinizin tüm eşyalarını ya da bir kısmını depolama yapabilirsiniz. Belirsiz bir süre şehir dışında ikamet edecek olduğunuzda, iş için ülke değişikliği yapmanız gerektiğinde ya da evinizin büyüklüğünde küçülmeye gittiğinizde yüksek ev kirası ödemek yerine depo alanı kiralayabilirsiniz.

  Eşya depolama hizmeti ev kirası ödemekten çok daha az maliyette olacaktır. Bu sayede giderlerinizden tasarruf ederek hizmet alabilirsiniz. Ayrıca ev ortamında eşyalarınız yangın, su baskını ya da hırsızlık gibi tehditlere açıktır. Ev eşyası depolama hizmetinde bu gibi durumlar söz konusu olamaz. Depolama alanları tüm bu tehditlere karşı korunmaktadır.

  Ev eşyası depolama hizmeti almadan önce eşyalarınızın öncelikle cinsini belirlemeniz sağlıklı olacaktır. Ardından hacimsel boyutunu belirleyerek depolama alanı seçebilirsiniz. Firmadan alacağınız hizmetin güvenli depo olup olmadığı ya da düşük ücretle eşyalarınızı alana kabul edip 2 ay sonra fiyatın değişip değişmeyeceği gibi birçok unsuru değerlendirmeniz gerekmektedir. Bu yüzden öncelikle güven duyduğunuz firma ile değerlendirme yapmalısınız.

  Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

  Ev eşyası depolaması yapmak istiyorsanız öncelikle depolama türlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Aklınıza takılan herhangi bir soru ile ilgili olarak bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Depo alanlarımız eşyanın cinsine ve hacmine göre sizlere önerilmektedir. Müşteri memnuniyeti firmamız için öncelikli hedefimizdir. Ev eşyası depolama hizmeti alanında uzman profesyonel kişiler tarafından sunulmalıdır. Aksi halde eşyalarınıza zarar gelebilir ve siz yüksek bir maliyete neden olabilir. Çalıştığınız kişilerin yetkinliği sizin için önem arz etmektedir. Hizmet kalitemiz sektörde yüksek standartlardan oluşturulmuş ve sürekli geliştirilmektedir.

  Ev eşyası depolama süreleri tamamen müşterimizin ihtiyacına bağlı olarak değişmektedir. Firmamızdan talep edilecek sürelere istinaden hizmet vermekteyiz. Örneğin depo alanlarımız 1 aylık ev eşyası depolama için kiralayabilir ya da 2 yıl depolama yapmak için kiralayabilirsiniz. İhtiyacınıza bağlı olarak hizmet sürelerimiz değişmektedir.

  Depo kiralama sözleşmelerimiz 1 yıllık yapılmaktadır. 1 yılın sonunda sözleşme yenilenmektedir. Sözleşmeniz yenilenerek depolama yapmaya devam edebilirsiniz. Depo kiralama süresine karar veren müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ev eşyası depolama süreleri ya da ev eşya depolama ile ilgili bilgi almak ya da taleplerinizi bildirmek isterseniz firmamız ile irtibat kurmanız yeterlidir.