Evden Eve & Depoya Taşımacılık

  • Anasayfa
  • Evden Eve & Depoya Taşımacılık

Teklif Al

    Evden Eve & Depoya Taşımacılık

    Firmamız 2000 yılından bu yana evden eve taşımacılık konusunda 70.000’den fazla müşteriye hizmet sağlamıştır. Müşteri memnuniyetinin temel sebebi sahadaki arkadaşlarımızın tecrübelerinden kaynaklıdır. 

    Evden eve & depoya taşımacılıkta ev ürünleri hacimli , ağır ve hassas ürünler olduğu için dış kap ( ambalaj ) kısmının özenle ve doğru malzemelerle yapılması gerekmektedir. Genç Depolama Nakliyat olarak 2000 yılından bu yana biriken tecrübemizle ürüne en uygun ambalajı kullanıp , taşınma sürecinizi yönetiyoruz. Ürünlerin Hasar almamasını sağlıyoruz. 

    Evden depo’ya taşımacılıkta Firmamızın sizlere sunmuş olduğu Serbest Depo ( Açık Alan) seçeneğini kullanırsanız sizlere online stok listesi verilir detayları; giren ürünlerin ismi , ürünlerin fotoğrafı ve ürünlerin kodu giren her ürünü barkodlayıp El Terminaliyle birlikte mal kabule hazır hale getirilir , Depo kısmında giren ürünler el terminaliyle sisteme işlenir ve sizlerle birlikte tanımlamış olduğumuz ürünler , hem sanal deponuza hem eşya deponuza girişi yapılır.