Serbest Depolama Hizmetleri

SERBEST DEPOLAMA

Depolama hizmetlerimiz dahilinde operasyonların her aşaması, müşterilerimiz tarafından web sayfamız üzerinden eş zamanlı olarak takip edilebilir ve ürünlerin stok durumları kontrol edilebilir.

Depolarımız, 7/24 koruma sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, güvenlik ve yangın alarm sistemlerine sahiptir. Genç depolama müşterilerinin tüm ürünlerini sigorta kapsamında muhafaza etmektedir.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan 4 farklı lojistik merkezlerimizdeki depolarımız  yenilikçi ve teknolojik altyapısıyla müşterilerimize hizmet vermektedir.

Serbest depolarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda paketleme, elleçleme gibi katma değerli hizmetler ve kapıya kadar gerçekleştirilen kargo dağıtım hizmeti ile müşterilerimizin ticari operasyonlarını kolaylaştırılmakta ve daimî müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Lojistik süreçler içinde büyük önem taşıyan depolama hizmetleri, Genç Depolama operasyonları dahilinde; müşterilerimizin gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanır. Bu anlamda, serbest depolarımıza gelen malzemelerinizi barkod okutma yöntemi ile sisteminize giriyor ve malzemelerinize ait adetlerin takiplerini sistem üzerinden kontrolünü sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Malzemelerinizin bu yöntem sayesinde sorunsuzca depomuzdan sevkiyatını  yapıyor ve size güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

 

 


 

 İstanbul’un kalbinde bulunan depolarımız Kağıthanededir.

Genç depolamanın depolama kapasitesi 10.000m2’dir.

Ekibimizin bilişim ekibi tarafından geliştirilen depo yönetimi yazılımı ile ürünlerin depoya girişinden çıkışına kadar olan bütün süreçleri (sipariş yönetimi dâhil); özenle planlanır, yönetilir ve raporlanır.

Genç depolamanın bünyesinde bulunan geniş ve  ihtiyaçlara karşılık verebilecek geniş filosu sayesinde depo hizmetini kullanan müşterilerimizin  nakliye ihtiyaçlarını da hızlı bir şekilde karşılayabiliyor ve tek bir çözüm noktası haline geliyoruz.

Depodan talep edilen ürünlerin etiketlenmesi ve sevkiyata hazır olmasına kadar olan tüm süreçlerinde Genç depolama çözüm  odaklı bir şekilde  çalışmaktadır.

 

 


 


sosyal medyada paylaş
Etiketler: